+420 585 341 667

O firmě

Vítejte na internetových stránkách společnosti J.A.D. TOOLS s.r.o., předního českého velkoobchodního dodavatele ručního nářadí a vybavení pro zahradu, stavbu, dům a hospodářské využití. Kromě velkoobchodní činnosti se také zabýváme vlastní výrobou nářadí, konkrétně vyrábíme stavební kolečka, hliníkové lopaty a shrnovadla a komínová dvířka. Zboží dodáváme do tradičních velkoobchodů, řetězců DIY, e-shopů, stavebnin a specializovaných provozů. 

Činnost společnosti byla zahájena již v roce 1993 pod názvem Jaromír Macháček–J.A.D.. V roce 2016 změnila firma právní formu a s ní došlo i ke změně názvu společnosti na J.A.D. TOOLS s.r.o. Každoroční růst firmy přinesl rozhodnutí postivit si novou logistickou halu, která by kapacitně vyhovovala potřebám firmy. Na jaře roku 2022 jsme se přestěhovali do nových, moderních skladovacích prostor, které nám umožňují rychlou a kvalitní obsluhu zákazníků. Naší snahou je neustále rozšiřovat nabídku a docílit tak maximální spokojenosti našich obchodních partnerů. 

Neprovozujeme maloobchodní prodejnu ani eshop. Naše zboží dodáváme výhradně do velkoobchodů a obchodních řetězců. V případě zájmu o náš sortiment Vám rádi doporučíme nejbližšího prodejce ve Vašem okolí. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

left
left