+420 585 341 667

O firmě

Vítejte na internetových stránkách společnosti J.A.D. TOOLS s.r.o., předního českého velkoobchodního dodavatele ručního nářadí a vybavení pro zahradu, stavbu, dům a hospodářské využití. Kromě velkoobchodní činnosti se také zabýváme vlastní výrobou nářadí, konkrétně vyrábíme stavební kolečka, hliníkové lopaty a shrnovadla a komínová dvířka.

Činnost společnosti byla zahájena již v roce 1993 pod názvem Jaromír Macháček–J.A.D.. V roce 2016 změnila firma právní formu a s ní došlo i ke změně názvu společnosti na J.A.D. TOOLS s.r.o. Naší snahou je neustále rozšiřovat nabídku a docílit tak maximální spokojenosti našich odběratelů.

Neprovozujeme maloobchodní prodejnu ani eshop. Naše zboží dodáváme výhradně do velkoobchodů a obchodních řetězců.  V případě zájmu o náš sortiment Vám rádi doporučíme nejbližšího prodejce ve Vašem okolí. 

 

POVINNOST od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

left
left